amenajat vitrine cofetarie germania

1800 EUR

Salarii atractive de pana la 2000 E/net in Germania. Ultimele locuri disponibile cu plecari in luna septembrie 2024! Suntem o agenție plasare de forță de muncă specializata în străină***** și suntem încântați să oferim oportunități de angajare la amenajat vitrine intr o cofetarie din Germania. Firma acreditata,cu vechime de 10 ani pe piata muncii, va punem la dispozitie locuri de munca in Germania, la amenajat vitrine intr o cofetarie salariu foarte bun! Nu ratati plecarile urgente in Germania in luna septembrie 2024, conditiile de munca sunt excelente! Angajam fara comisioane amenajat intr o vitrine cofetarie din Germania.
Ce oferim: - locuri de muncă stabile
-cazarea este pentru 1-2 persoane/apartament, dotata cu Wifi
-mancare sau bani de mancare
- salariu de la 1800 de euro la 2000 euro
-contracte de munca pe 2,3 sau 6 luni cu prelungire;
Asigurăm soluții de locuire confortabile pentru angajații noștri. Asistență Profesionala Suntem aici pentru a te sprijini în procesul de integrare și dezvoltare profesională.
Pe Cine căutăm: - Persoane dornice să facă parte din domeniul productiei
- Experiența anterioară sau domenii similare este un avantaj
- Abilități de comunicare în limba germană un avantaj, dar nu obligatoriu
- Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică. Responsabilități:
- Participă activ la procesul de productie
- Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim.
Locația: Ne aflam in orasele din Germania: (Frankfurt, Stuttgart, Hamburg). Cum să aplici: Va oferim detalii la urmatoarele numere de telefon 0749514066 sau 0759650953 intre orele 09-17

Ionela Avram,
0759650953
Locatie: Sibiu - Nucet
Adaugat acum 9 ore si expira la 19 October, Numar Anunt: 685701          4 vizite